فهرست بستن

موارد مصرف کرم هیلفیکس باریج اسانس :

نرم کننده و موثر در رفع ترک پاشنه پا

حفظ نرمی و لطافت پوست

پیشگیری و بهبود خشکی و التهاب در ترک های پوستی

قیمت برای مصرف کننده :

12000 تومان

شکل دارویی :

کرم در تیوب ۵۰ گرمی به همراه جعبه و بروشور.

دستور مصرف :

 توصیه می شود کرم هیلفیکس باریج شبی ۱ مرتبه مصرف گردد.

قبل از استفاده ، ناحیه مورد نظر را به مدت ۱۰ دقیقه داخل آب گذاشته تا قسمت های مربوطه با جذب آب کاملا نرم شود سپس به میزان لازم کرم ترک پاشنه پا استفاده گردد.

پس از مصرف کرم هیلفیکس باریج ، ناحیه مورد نظر با پوشش مناسب مانند جوراب نخی محافظت شود.

اجزا فرآورده :

همیشه بهار

برای درمان پوست های خشک یا آسیب دیده مفید است همچنین موجب تسریع روند بهبودی زخم های پوستی، سوختگی ها، اگزما و سایر بیماری های التهابی پوست شده و بازسازی پوست را موجب می شود زیرا دارای ویژگی های ضدالتهابی و ضد باکتری است.

ژرانیوم

اسانس ژرانیوم یکی از بهترین اسانس ها در بهبود مشکلات پوستی مانند درماتیت و اگزماست. در ژرانیوم موادی مانند لینالول، سیترونلول و ژرانیول وجود دارد که اثرات ضدالتهابی، ضدباکتری، ضدقارچ و ترمیم زخم را موجب می شوند.

آلوئه ورا

رطوبت مناسب پوست را تامین می کند و دارای اثرات ضدالتهابی و برطرف کننده خارش است. آلوئه ورا موجب ترمیم زخم می شود این اثر تاحدودی به علت وجود مانوز فسفات در آلوئه است. پلی ساکاریدهای آلوئه ورا به عنوان یک محرک برای سیستم ایمنی، آزاد شدن سایتوکین ها را تسریع می کنند که به نوبه خود تکثیر فیبروبلاست ها را که در ترمیم زخم دخالت دارند، افزایش می دهند.

نکات قابل توصیه:

فرآورده را از دید و دسترس کودکان دور نگهدارید.

در صورت وجود سابقه حساسیت به هریک از اجزاء فرآورده، از مصرف آن خودداری نمایید.

بلافاصله پس از استفاده، در فرآورده را محکم ببندید.

فرآورده را دور از نور، در دمای۳۰-۱۵ درجه سانتیگراد نگهداری نمائید.

مکانیسم اثر و آثار فارماکولوژیک :

کرم هیلفیکس باریج محصولی جدید از شرکت داروسازی باریج اسانس از گروه پوست و مو میباشد که درمان کننده ترک پاشنه پا و دیگر ترک ها و التهابات پوستی بوده و موثر در حفظ نرمی و لطافت پوست میباشد .

این کرم تهیه شده از گیاهان آلوورا ، همیشه بهار و ژرانیوم میباشد. فرمولاسیون ویژه و مواد موثره صد در صد گیاهی در کنار کیفیت فوق العاده و اثر بخشی سریع این کرم از عوامل مهم متمایز کننده این محصول نسبت به سایر محصولات در بازار میباشد.

Posted in باریج اسانس،کرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
17 × 19 =