فهرست بستن

موارد مصرف کرم ضد آفتاب باریج اسانس :

ضد آفتاب گیاهی

قیمت برای مصرف کننده :

31400 تومان

شکل دارویی :

کرم در تیوب ۶۰ میلی لیتر به همراه جعبه و بروشور.

دستور مصرف :

قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب، کرم ضدآفتاب گیاهی باریج اسانس را به تمام نقاط بدن به خصوص صورت، گردن و پشت دست ها بمالید تا کاملاً جذب پوست شود و در طی روز هر ۲ الی ۳ ساعت تجدید نمایید.

موارد منع مصرف:

برای کرم درماتین منع مصرف خاصی وجود ندارد.

اجزا فرآورده :

ترکیبات معدنی زینک اکساید و تیتانیوم اکساید در فرمولاسیون کرم های پودری ضد آفتاب گیاهی باریج اسانس جذب پوست نمی شوند و با انعکاس پرتوهای ماورا بنفش مانع رسیدن آن به پوست شده و اغلب برای افرادی که پوست آنها حساس و تحریک پذیر است، توصیه میگردد.

ویتامین E

ویتامین E یک آنتی اکسیدان موثر در جلوگیری از آسیب دیدن کلاژن، الاستین و سلولهای پوستی پس از مواجهه با رادیکال های آزاد می باشد که برای ترمیم بافت لازم است و به ترمیم جوشگاه زخم (Scar) و سوختگی نیزکمک می کند.

ویتامین B5

ویتامین B5 آنتی اکسیدان محلول در آب است و از خشکی پوست جلوگیری کرده و با احیای بافت پوست با پیری پوست مقابله می‌کند.
ترکیبات گیاهی کرم ضد آفتاب باریج اسانس ( مخصوص پوست های خشک تا نرمال )

روغن آرگان (Argan oil)

روغن آرگان استخراج شده از درخت Argania spinosa ، گرانترین روغن گیاهی آرایشی است و غنی از توکوفرول ها، اسیدهای چرب با زنجیره متوسط، کاراتنوئیدها ، اسکوالن و اولئیک اسید می باشد. اثرات اسیدهای چرب آزاد و توکوفرول ها در برطرف شدن رنگدانه های ایجاد شده در پوست بعد از مواجهه طولانی با نور خورشید و توانایی کاروتنوئیدها برای حفاظت از پوست در برابر نور خورشید اثبات شده است.

آلوئه ورا (Aloe vera)

آلوئه ورا (Aloe vera) و جز فعال آن با نام آلوئین با تحریک گیرنده های آدرنرژیک به صورت وابسته به دوز دارای اثرات قوی در روشن کنندگی پوست بوده و علاوه بر این یک رطوبت رسان معروف و موثر برای پوست می باشد. اثرات مرطوب کنندگی ژل آلوئه‌ورا، به مخلوط آب و ترکیبات پلی‌ساکارید آن بویژه گلوکومانان مربوط می‌شود که ترکیب ژل مانندی ایجاد نموده و آب را در سطح پوست نگه داشته و محیط مرطوبی را روی پوست ایجاد می‏نماید. علاوه بر این بر اساس تحقیقات انجام شده، آسمانان موجود در آلوئه ورا یک نرم کننده عالی با قابلیت های رطوبت رسانی بسیار مهم است.

ترکیبات گیاهی کرم ضد آفتاب باریج اسانس ( مخصوص پوست های نرمال تا چرب )

اسانس درخت چای Melaleuca Alternifolia) Tea Tree Essential Oil)

اسانس درخت چای دارای اثرات ضدالتهاب و ضدمیکروبی است و به عنوان ترکیب فعال بسیاری از فرمولاسیون های موضعی مورد استفاده برای درمان عفونت های پوستی بکار میرود . همچنین استفاده موضعی از اسانس درخت چای درمان موثری برای آکنه ( جوش) ملایم تا متوسط می باشد.

چای سبز Camellia Sinensis) Green Tea)

ترکیب پلی فنول چای سبز اپی گالو کاتشین-۳- گالات (EGCG) است که پوست را در مقابل سرکوب ایمنی ناشی از اشعه ماوراء بنفش B محافظت می نماید. چای سبز دارای خواص ضد باکتریایی بخصوص در برابر استافیلوکوکوس و باکتری مسئول آکنه (propioni bacterium acnes) می باشد و دارای اثرات ضد التهابی بوده و به تنظیم اختلالات هورمونی کمک می‌کند.

نکات قابل توصیه:

فرآورده را از دید و دسترس کودکان دور نگهدارید.

در صورت وجود سابقه حساسیت به هریک از اجزای فرآورده، از مصرف آن خودداری نمایید.

بلافاصله پس از استفاده، در فرآورده را محکم ببندید.

فرآورده را دور از نور، در دمای ۳۰-۱۵ درجه سانتیگراد نگهداری نمائید.

 آثار فارماکولوژی :

محصولات ضد آفتاب به منظور پیشگیری از اثرات مخرب پرتوهای خورشید بر روی پوست شناخته شده اند.

این اثرات، شامل تیرگی و لک های روی پوست، چروک و پیری زودرس پوست و سرطان پوست می باشد. کرم های ضد آفتاب گیاهی باریج اسانس با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب اخیرا به بازار وارد شده و از داروخانه های سراسر کشور قابل تهیه میباشد.

قرار گرفتن در برابر پرتوهای فرابنفش حتی در روزهای ابری و یا مقابل لامپ¬های مهتابی به سلامت و زیبایی پوست آسیب می رساند.

امروزه پزشکان استفاده از کرم ضدآفتاب با SPF مناسب را در تمام فصول سال و شرایط آب و هوایی الزامی میدانند.

در فرمولاسیون کرم ضد آفتاب گیاهی باریج اسانس، فاکتور حفاظتی بیش از ۵۰ (SPF 50+) می باشد که می تواند ۹۸ درصد از پرتوهای خورشیدی را مسدود کند.

استفاده از ترکیبات معدنی و ویتامین E و B5 در کنار رطوبت رسان ها و ترکیبات نرم کننده و ضد التهاب های گیاهی از مزیت های این محصول می باشد. همچنین فرمولاسیون این فراورده به گونه ای طراحی شده است که ترکیبات خاص کمپلکس شده با تیتانیوم دی اکسید، تعریق را کاهش میدهد.

کرم های ضد آفتاب گیاهی باریج اسانس در ۶ مدل به صورت زیر وارد بازار شده است.

مخصوص پوست های خشک تا نرمال مخصوص پوست های نرمال تا چرب

کرم ضد آفتاب رنگی-کرم پودری روشن کرم ضد آفتاب رنگی- کرم پودری روشن

کرم ضد آفتاب رنگی- کرم پودری تیره کرم ضد آفتاب رنگی- کرم پودری تیره

کرم ضد آفتاب بیرنگ کرم ضد آفتاب بیرنگ

Posted in باریج اسانس،کرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
14 ⁄ 1 =