فهرست بستن

موارد مصرف پاستیل گیاهی رزماری :
رفع خستگی ، افزایش سوخت و ساز بدن

قیمت برای مصرف کننده :
17000 تومان

دستور مصرف :
برای ورزشکاران نیم ساعت قبل از ورزش و حین ورزش یک تا دو عدد به صورت مکیدن مصرف شود. جهت رفع ضعف و بی حالی ناشی از اختلال سوخت و ساز بدن و برای تقویت سیستم ایمنی بدن روزانه یک تا دو عدد به صورت مکیدن مصرف شود.

حجم :
130 گرم

ماده موثره :
مشتقات کافئیک اسید که عمدتا شامل رزمارینیک اسید است.

طبیعت گیاه :
گرم و خشک

عوارض جانبی :
ندارد.

موارد منع مصرف :
بارداری ، اختلالات تیروئید

تداخل دارویی :
ندارد.

احتیاط مصرف :
ندارد.

توضیحات :
اقبال عمومی به مصرف داروهای گیاهی و گیاهان دارویی به عنوان درمان اصلی ، پیشگیری یا مکمل و پاسخ به این نیاز ، امروزه بیش از هر زمان دیگری همگامی با تکنولوژی روز را می طلبد. در حال حاضر رویکرد صنعت داروسازی در دنیا به سمت تولید داروهایی است که از طریق بزاق جذب می شوند که ضمن جذب سریع تر ماده موثره دارو از طریق مخاط دهانی ، مصرف آن نیز آسان تر باشد.
شرکت سینا نو اندیش طبیعت با تیمی مجرب با تاکید بر تحقیقات و آمیختن آن با دانش گذشتگان در عرصه طب ایرانی و تلفیق آن با خلاقیت و تکنولوژی ، برای اولین بار موفق به تولید پاستیل حاوی عرق گیاهی شده است.
پاستیل های STT از ترکیب پایه ژلاتین پاستیل با ماده موثره گیاه دارویی تولید گردیده است. عرق گیاهی به کار رفته در این پاستیل نه به عنوان طعم دهنده ، بلکه با دوز مشخص به عنوان مکمل قابل درمان ، قابل مصرف می باشد. رنگ به کار برده شده در این محصولات از رنگ طبیعی حاصل از کنسانتره میوه ها می باشد.

Posted in پاستیل گیاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
28 × 1 =