فهرست بستن

موارد مصرف لوسیون بعد از اصلاح باریج اسانس :

شاداب کننده و خنک کننده پوست  – ضد عفونی کننده

قیمت برای مصرف کننده :

8000 تومان

شکل دارویی :

تیوب 100 گرمی

دستور مصرف :

بعد از هر بار اصلاح، مقدار مناسبی از لوسیون را روی ناحیه بمالید.

اجزا فرآورده :

آلوئه ورا – روغن زيتون – ويتامين E

نکات مهم :

در محيط گرم حمام اصلاح کنيد يا قبل از اصلاح يک حوله گرم و مرطوب را چند دقيقه روي صورت خود قرار دهيد.

از کرم يا ژل اصلاح استفاده کنيد.

حتي الامکان با فاصله زماني نزديک اصلاح نکنيد. اگر تمايل داريد هر روز اصلاح کنيد از لوسيون بعد از اصلاح باریج اسانس استفاده کنيد تا نرمي و رطوبت پوست صورت شما حفظ شود.

فقط در جهت رويش مو اصلاح کنيد.

بعد از اصلاح؛ صورت خود را با آب فراوان بشوئيد و براي خشک نمودن صورت يک حوله را با ملايمت فقط در تماس با پوست خود قرار دهيد بدون آنکه آنرا روي پوست خود فشار يا مالش دهيد.

در پايان جهت بهره گيري از فوائد آلوئه ورا در حفاظت از پوست صورت خود، از لوسيون بعد از اصلاح باریج اسانس استفاده کنيد.

مکانیسم اثر و آثار فارماکولوژیک :

 گياه آلوئه ورا با خواص ويژه، مفيد و شگفت انگيز خود از گياهان پر طرفدار در فراورده هاي مراقبت از پوست و مو بويژه پوست هاي خشک و حساس مي باشد.

آلوئه ورا موجب تسکين پوست، حفظ رطوبت و جواني پوست، برطرف شدن تحريکات خفيف پوستي و محافظت از پوست در برابر اثرات نامطلوب اشعه خورشيد و آفتاب سوختگي ميشود.

ژل استخراج شده از برگ گياه آلوئه ورا مغذي، مرطوب کننده و ترميم کننده ترک ها و زخم هاي پوستي است و به علت داشتن اسيدهاي آمينه، مواد معدني، ويتامين ها، آنزيم ها، پروتئين ها، پلي ساکاريدها و محرکهاي بيولوژيک موجب تسکين سوزش پوست، حفظ رطوبت طبيعي و شادابي پوست و برطرف شدن تحريکات پوستي ميشود.

اثرات مرطوب کنندگي ژل آلوئه‌ورا، به مخلوط آب و ترکيبات پلي‌ساکاريد آن به ويژه گلوکومانان مربوط مي‌شود که ترکيب ژل مانندي ايجاد مي‌کند و آب را در سطح پوست نگه داشته و محيط مرطوبي روي پوست ايجاد مي‏نمايد.

به همين علت علاقه و توجه همگان براي استفاده از فراورده هاي داراي آلوئه را موجب شده و در فرمولاسيون لوسيون بعد از اصلاح باريج اسانس نيز بکار رفته است.

از دیگر ترکیبات موجود در لوسيون بعد از اصلاح باريج اسانس؛ روغن زيتون می باشد که غني از اسيدهاي چرب غيراشباع تک زنجيره‌اي(تا80%) است بويژه اسيد اولئيک(85-60%)، اسيد لينولئيک(14-9%) و اسيد لينولنيک(1%) که در برابر اکسيداسيون مقاومت دارند.

همچنين حاوي آنتي‌اکسيدانها، ويتامين E و پلي فنول‌ها می باشد. روغن زيتون نرم‌کننده، مغذي و محافظ پوست در برابر نور خورشيد بوده، براي تمامي انواع پوست مفید می باشد و به منظور رفع تحريکات و ترک های پوستي مناسب است.

فرمولاسیون منحصر بفرد لوسيون بعد از اصلاح باریج اسانس برای پوست های خشک و حساس طراحی شده و با داشتن ويژگي هاي فوق موجب حفظ سلامت پوست شما بويژه پس از مواجهه با آسيب هاي ناشي از ترکیبات مو بَر و ماشين هاي اصلاح ميشود.

Posted in باریج اسانس،لوسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
13 + 25 =