فهرست بستن

موارد مصرف قرص هراکلس ایران داروک :

افزایش قوای جسمی و جنسی زنان

قیمت برای مصرف کننده :

۲۵۵۰۰ تومان

شکل دارویی :

قرص، ۳ بلیستر ۱۰ عددی

دستور مصرف :

روزانه ۲ بار، هر بار ۱ قرص بعد از صبحانه و ناهار با مقداري آب مصرف شود

اجزا فرآورده :

عصاره خشک برگ گیاه جینکوبیلوبا، عصاره خشک ریشه جین سینگ

موارد منع مصرف :

این دارو در بیمارانی که نیفدیپین مصرف می کنند نباید استفاده شود.
بيماران ديابتي پس از مشاوره با پزشک خود مي توانند از اين دارو استفاده نمايند.

مزایا :

برگ های جینکو، با بیش از40 فلاونوئید مختلف باعث تحریک گردش خون مغزی و گردش خون عمومی شده و باعث بهبود اختلال کارکرد جنسی در هر دو جنس زن و مرد می شود.

ریشه گیاه جین سینگ حاوي ساپونين ها است، مهمترين جزء فعال اين گياه جين سينوسايدهاست که با خاصیت آداپتوژن باعث خواص آنتي اكسيداني شده كه افزاينده مقاومت بدن در برابر عوامل استرس زا، اضطراب، ضعف و خستگي است.

تداخلات دارویی :

با توجه به اثر ضد تجمع پلاکتی این دارو، از مصرف همزمان با سایر عوامل ضد انعقادی، وارفارین و NSAIDS خودداری شود.

نگهداری : 

دارو در جای خشک، دور از نور و در دمای ۲۰ تا ۲۵ درجه سانتیگراد نگهداری شود.

توصیه های مهم :

عوارض جانبی: کاهش قند خون در بيماران ديابتي، افت فشار خون (در صورت مصرف دوز بالا) و افزایش فشار خون (با مصرف دوز معمولی) از عوارض جانبی این دارو است. بنابراین بهتر است بيماران ديابتي و افرادی که دارای فشار خون بالا هستند پس از مشاوره با پزشک خود از اين دارو استفاده نمايند.
اگر اين دارو طبق دستور مصرف شود مشکل خاصي را به وجود نمي آورد اما قابل ذکر است که جینکوبیلوبا ممکن است آستانه صرع را کاهش دهد.

مکانیسم اثر و آثار فارماکولوژیک :

جینکوبیلوبا: اثرات اکسید نیتریک را افزایش می دهد و جریان خون در آلت تناسلی مرد را بهبود می بخشد. جینکو به بهبود اختلال کارکرد جنسی ناشی از مصرف داروهای ضد افسردگی نیز کمک می کند.

جینکوبیلوبا دارای اثرات وازمدولاتور عروقی و ضد تجمع پلاکتی است.

وازمدولاتور عروقی و ضد تجمع پلاکتی یعنی هم جریان خون عروق را بهبود می بخشد و هم اینکه تون عروق را به صورت مناسب تنظیم می کند.

جین سینگ: عملکردهای فارماکولوژیکی جین سینگ مربوط به مواد موجود در ریشه گیاه است. عصاره اين گياه از طريق محور هيپوتالاموس- هيپـوفيز-آدرنال عمل مي كند که روی هیپوتالاموس مغز موثر است. روی گردش خون مغزی و رگ های خونی تأثیر مثبت دارد به همین علت در برطرف کردن خستگی و ضعف جسمانی مؤثر است. جين سينگ به عنوان آداپتوژن عمل می کند. آداپتوژن یعني فرآورده

گياهي با خواص آنتي اكسيداني، افزاينده مقاومت بدن در برابر عوامل استرس زا، تروما، اضطراب، ضعف و خستگي.
ترکیب دو عصاره جین سینگ و جینکوبیلوبا باعث تشدید تقویت عملکرد مغزی، رفع مشکلات حافظه و بهبود گردش خون در بدن می شود. همچنین مصرف همزمان این دو گیاه با افزایش گردش خون در اندام های تناسلی، باعث افزایش توانایی و میل جنسی و قدرت باروری در مردان و زنان می گردد.

Posted in ایران داروک،قرص

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
22 ⁄ 2 =