فهرست بستن

موارد مصرف قرص لیبیدوکس ایران داروک :

بهبود ناتوانی جنسی در مردان – بهبود اختلالات نعوظ و باروری – درمان کمبود میل جنسی و انزال زودرس

قیمت برای مصرف کننده :

۱۶۵۰۰ تومان

شکل دارویی :

قرص، ۳ بلیستر ۱۰ عددی

دستور مصرف :

روزانه ۲ بار، هر بار ۱ قرص (جهت اثر بخشی بهتر، قرص دوم یک ساعت قبل از مقاربت استفاده شود)

اجزا فرآورده :

پوست درخت یوهیمب، نخل اره ای، عصاره جین سینگ آسیایی، جینکوبیلوبا، سرخ ولیک، دارچین

موارد منع مصرف :

کودکان زير ۱۲ سال – سالخوردگان – بيماراني با سابقه بيماري هاي حاد کبدي و کليوي، رواني، فشار خون بالا، بيماري هاي قلبي (ضربان نامنظم)، تيروئيد، زخم معده و اثني عشر

مزایا :

قرص لیبیدوکس مجموعه ای غنی از عصاره گیاهان مختلف شامل پوست درخت يوهيمب، ميوه درخت نخل اره اي، ريشه جين سينگ آسيايي، برگ هاي جينکو، سرخ ولیک و دارچین است.
هریک از این عصاره های گیاهی در بهبود توانمندی جنسی و افزایش قوای جنسی موثر بوده و با بهبود جریان خون و افزایش تولید هورمون تستوسترون، انرژی مورد نیاز برای عمل جنسی را فراهم می کنند.

تداخلات دارویی :

مصرف همزمان این دارو با داروهای ضد انعقاد، ضد پلاکت و مقادیر زیاد ویتامین E موجب افزایش احتمال خونریزی می‌شود.
در بیمارانی که داروی بوسپیرون را استفاده می کنند، نباید به طور همزمان از این محصول استفاده کنند.
مصرف همزمان این محصول با دیگوکسین، داروهای ضد فشار خون (بتا بلوکرها، کلسیم بلوکرها و…..)، کاربامازپین، کلونیدین، لیتیوم، مینوکسیدیل، والپروئیک اسید. سیزاپراید، انسولین، نیکاردیپین، نیفیدیپین، NSAIDs، پاپاورین، SSRIs و دیورتیک های تیازیدی با احتیاط صورت گیرد.
این دارو نباید همزمان با داروهای ضد افسردگی مصرف شود.

نگهداری : 

دارو در جای خشک، دور از نور و در دمای ۲۰ تا ۲۵ درجه سانتیگراد نگهداری شود.

توصیه های مهم :

عوارض جانبی : افزايش فشار خون، تند شدن ضربان و تپش قلب، سرگيجه و سردرد، عصبانيت و عوارض پوستي ممکن است از عوارض جانبي اين دارو باشد که به ندرت مشاهده شده است. در صورت بروزعلايم حتماً با پزشک خود مشورت نماييد.
این دارو نباید همزمان با داروهای ضد افسردگی مصرف شود.
اين دارو فقط براي مصرف آقايان بوده و استفاده از آن توسط خانم ها توصيه نمي گردد.

مکانیسم اثر و آثار فارماکولوژیک :

یوهیمب: دارای یوهیمبین، آلکالوئیدی از پوست درخت یوهیمب که ترکیب‌های فعال موجود در پوست این درخت باعث تسهیل و افزایش خون رسانی به بافت آلت تناسلی مردانه و ممانعت از کاهش جریان خون در این بافت، بهبود حالت نعوظ و دوام آن می شوند. ترکیب ‌های موجود در یوهیمبین موجب افزایش تولید طبیعی تستوسترون در بدن می‌شود که بر توانایی جسمی و جنسی، تاثیر به سزایی دارند.

نخل اره ای: اسیدهای چرب موجود در عصاره گیاه نخل اره ای، با تاثیر روی هورمون های جنسی مردانه و غده پروستات، باعث تقویت باروری در مردان و افزایش قدرت و دوام نعوظ در هنگام رابطه جنسی می شود.
جین سینگ: ریشه جین سینگ آسیایی با دارا بودن ماده موثره جین سنوزید باعث افزایش تولید انرژی مورد نیاز برای انجام عمل جنسی می گردد.

جینکوبیلوبا: با افزایش جریان خون ورودی به اندام های جنسی باعث بهبود ناتوانی جنسی (به دلیل عدم تمرکز و توانایی بدن در ایجاد نعوظ کامل و ادامه آن) می شود.

سرخ ولیک: این گیاه باعث بهبود وضعیت خون رسانی به قلب (از طریق انبساط عروق کرونر)، کاهش فشار خون (از طریق ممانعت از عمل آنزیم ACE و اتساع عروق خونی) و بهبود آریتمی می گردد. این گیاه باعث بهبود کارکرد قلب و پمپاژ بیشتر خون به اندام های جنسی گردیده و به ایجاد حالت نعوظ کمک می کند.

دارچین: باعث کاهش فشار خون و پیشگیری از بیماری های قلبی می شود.

Posted in ایران داروک،قرص

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
24 ⁄ 3 =